A A AAktualnościkomentarze (0)

Galeria Kaskada: Pierwszy SATURN w Szczecinie

Dzisiaj najtańszy telewizor 3 D w markceicei kupimy za 1,8 tys. zł. W 2004 roku najtańszy kosztował 8,8 tys. zł. Na zdjęcku najdroższy produkt w Saturnie - telwizor 65-calowy panasonic za 14,797 tys. zł.

Dzisiaj najtańszy telewizor 3 D w markceicei kupimy za 1,8 tys. zł. W 2004 roku najtańszy kosztował 8,8 tys. zł. Na zdjęcku najdroższy produkt w Saturnie - telwizor 65-calowy panasonic za 14,797 tys. zł.

Saturn otworzył swój szesnasty market w Polsce, w Galerii Kaskada. Moieszkańcy Szczecina i regionu mogą korzystać z najszerszej na rynku oferty AGD, RTV i multimediów.

Polacy rocznie wydają na elektronikę użytkową 185 euro. Jesteśmy na trzecim miejscu od końca w Europie - powiedziała Wioletta Batóg, rzecznik prasowy Media Saturn Holding Polska. - Niemcy np. wydają 880 euro. Jest spora przestrzeń do zagospodarowania.

Kilkadziesiąt tysięcy produktów

- Oferujemy kilkadziesiąt tysięcy produktów z branży elektroniki użytkowej - zarówno nowości techniczne, popularne markowe urządzenia, jak i ekskluzywny sprzęt dla wymagających - podkreśla Wojciech Wierzchucki, dyrektor marketu. - Każdy znajdzie coś dla siebie. - Mamy produkty, które ksoztują niespełan 1 zł, jak chociażby płyty dvd. Ale też telewizor 3D o przekątnej 65 cali - za 14,797 tys. zł.

Jakość obsługi

Dysponuje zespołem doskonale przeszkolonych pracowników. Doradzą przy wyborze odpowiedniego telewizora, sprzętu multimedialnego, biurowego, teleinformatycznego, fotograficznego czy urządzeń AGD. Ciekawą ofertę znajdą również fani gier komputerowych, programów użytkowych, muzyki, filmów, książek i audio-booków.

Całość uzupełnia bogata oferta akcesoriów i usług dodatkowych, jak np. dostawa i instalacja sprzętu w domu klienta, przedłużona i rozszerzona gwarancja na większość produktów, wywoływanie zdjęć, zwrot zużytych urządzeń, serwis naprawczy, obsługa kredytowa.

Poradzą

W punkcie usług Teleport klient może liczyć na poradę przy zakupie dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz telefonii komórkowej.
Podczas wczorajszego spotkania w Saturnie dyrektor marketu przekazał sprzęt elektroniczny szpitalowi dzięcięcemu przy ul. Św. Wojciecha o wartości 10 tys. zł.

 
W liczbach:

  • Powierzchnia sklepu: ponad 4200 m
  • Liczba zatrudnionych: 84 osoby + 20 osób z firm zewnętrznych;
  • Godziny otwarcia: poniedziałek - sobota: 9.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00.

Ceny wybranych produktów:
Telewizor Samsung 32" LCD full HD za 999,-zł;
Notebook Acer za 1299,-zł;
Netbook Samsung za 749,- zł;
Pralka Samsung za 549 -zł;
Konsola PS3 za 849,-zł.

Więcej na temat: Saturn, Galeria Kaskada

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.