A A AZ regionukomentarze (7)

Nowa apteka w Galerii Podkowa w Słupsku

Apteka i drogeria Cosmedica w sobotę rozpoczęła działalność w słupskiej Podkowie.

Fot.: Kamil Nagórek

Apteka i drogeria Cosmedica w sobotę rozpoczęła działalność w słupskiej Podkowie.

Od soboty w Galerii Handlowej Podkowa w Słupsku działa apteka i drogeria Cosmedica. To pierwszy punkt tej sieci na Pomorzu.

Cosmedica to sieć aptek i apteko-drogerii, która ma już ponad 20 sklepów w centralnej Polsce, głównie w Warszawie oraz w województwach mazowieckim i łódzkim. Od soboty sieć obecna jest również na Pomorzu. Swój punkt otworzyła w Galerii Handlowej Podkowa, w miejscu, gdzie jeszcze kilka miesięcy temu znajdował się sklep obuwniczy i jubiler.


– Dynamicznie się rozwijamy i szukamy nowych miejsc i ciekawych lokalizacji. Słupsk jest dla nas miastem atrakcyjnym i interesującym. Dlatego właśnie to miejsce wybraliśmy na początek naszej obecności na Pomorzu. W planach mamy jednak otwarcie większej liczby punktów, nie tylko w tej części Polski – mówi Sylwia Honorowicz, specjalistka do spraw rozwoju w sieci Cosmedica. Punkt, który otwarty został w Słupsku, to połączenie apteki i drogerii. – W części aptecznej mamy leki na recepty, suplementy diety, a także wydajemy pieluchomajtki dla osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia – mówi Sylwia Honorowicz.


– Natomiast w samoobsługowej części drogeryjnej klienci będą mieli do wyboru bardzo bogaty asortyment kosmetyków i dermokosmetyków. Mamy ofertę dla kobiet, dzieci i mężczyzn. Przedstawiciele sieci nie boją się konkurencji ze strony innych aptek i drogerii, których w centrum miasta jest sporo. – Będziemy chcieli prz­ycią­gać klientów atrakcyjny­mi cenami, indywidualnym podejściem do klienta i profesjonalnym doradztwem. Oprócz punktu stacjonarnego mamy również sklep internetowy. Ich oferty się uzupełniają – mówi przedstawi­- cielka sieci.


W sobotę i niedzielę z okazji otwarcia punktu przygotowano dla klientów zdro­wy poczęstunek, a także większe niż zwykle rabaty na wybrane produkty. Przedstawiciele Podkowy mają nadzieję, że wejście do galerii apteki i drogerii pomoże w zachęceniu kolejnych inwestorów. – Punktu handlowego o takim profilu bardzo nam brakowało. To pierwsza apteka w dziesięcioletniej historii Podkowy. Teraz parter mamy już w całości wypełniony najemcami i punktami handlowymi – mówi Da­nuta Kwaśniak, kierownik Podkowy.

Więcej na temat: galeria podkowa słupsk

Komentarze (7)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.