A A AZ regionukomentarze (50)

NYC - nowy lokal w Słupsku

NYC - nowy lokal w Słupsku

Fot.: Krzysztof Tomasik

NYC - nowy lokal w Słupsku

Nowojorski klimat będzie miał nowy lokal, który w piątek zostanie otwarty w Słupsku.

Nowy pub powstaje na rogu ulic Murarskiej i Grodzkiej, tam gdzie kiedyś był sklep rowerowy, naprzeciwko zamkniętego od kilku tygodni Buddhas baru.

- Lokal nazywa się NYC i nawiązuje klimatem do Nowego Jorku. Wewnątrz będzie sporo obrazów z ulic miasta, które nigdy nie śpi. Będą kolorowe neony, migające szyldy - opowiada Sandra Strugała, szefowa nowego lokalu.

W NYC jednocześnie będzie mogło bawić się około 100 gości. Czekają na nich wygodne loże i miejsca przy barze.

- Będziemy serwować głównie napoje - i te bezalkoholowe i z procentami. Z beczki będzie piwo Tyskie, Książęce ciemnie i czerwone oraz Lech. Będzie kosztowało maksymalnie 6 złotych. Będą też inne trunki, drinki i kawa - mówi Sandra Strugała.

Chce ona, by w pubie organizowane były koncerty, również muzyków z filharmonii.

- To ma być lokal dla dorosłych słupszczan, dlatego wstęp będą miały osoby powyżej 21. roku życia. W piątkowe i sobotnie noce, kiedy lokal będzie otwarty do godz. 4 rano na miejscu będzie ochrona. W pozostałe dni będzie można nas odwiedzić do północy. Wstęp oczywiście bezpłatny - mówi słupszczanka.

Otwarcie NYC planowane jest już na piątek. Większość miejsc na ten dzień została zarezerwowana. Inauguracyjna zabawa odbędzie się też w sobotę.

Komentarze (50)

 • ~trooper 2012-12-04, 17:59

  Szczyny, a nie piwo. Zgodnie z zasadą, że nie sypie się pereł przed wieprze...

 • ~MarC 2012-12-04, 18:06

  Masz zupełną rację, to są wyroby piwno podobne. Odkąd spróbowałem Koźlaka, Raciborskiego, Brackiego i wielu innych prawdziwych piw tradycyjnie ważonych, innych szczyn wielbłada chorego na nerki nie mogę pić.

 • ~tralala 2012-12-04, 19:16

  No szkoda, że w momencie gdy mamy tak spersonalizowane badania rynku, przedsiębiorcy nie idą za ludźmi. Wiadomo, że profil piwosza się zmienił, zaczęto pić regionalne piwa, te wielkie koncerny nie są już tak poważane. Nawet gdyby, zamiast dogadywać się z Piwowarską, postawić też na kilka rodzajów piw, tylko regionalne, lokal pewnie fanów by zebrał, do tego egzekwowanie wieku (mam nadzieję że się uda), dzięki czemu klimat będzie taki, że Ci starsi odbiorcy będą przychodzić.

 • ~emanuel 2012-12-04, 18:15

  O proszę, kolejna policyjna knajpa. Szerokiej Drogi.

 • ~Ciekawski 2012-12-04, 18:16

  Wewnątrz będzie sporo obrazów z ulic miasta, które nigdy nie śpi

  To w koncu NY czy Las Vegas bo po tym zdaniu mysle ze Vegas

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.