A A AZ regionukomentarze (11)

Sklepy House i Mohito będą w Galerii Słupsk

Salony House i Mohito pojawią się w Galerii Słupsk na wiosnę.

Fot.: Galeria Słupsk

Salony House i Mohito pojawią się w Galerii Słupsk na wiosnę.

Galeria Słupsk wzbogaci się o dwa nowe salony odzieżowe. Będą to House i Mohito.

Zarówno House i Mohito to odzieżowe marki należące do grupy LPP. Jako pierwszy - pod koniec kwietnia br. - pojawi się salon Mohito, który zajmie powierzchnię 325 metrów kwadratowych na poziomie 0 Galerii Słupsk. Mohito to sieć ponad 57. butików odzieżowych z asortymentem skierowanym do kobiet (25-35 lat).

Kolekcje Mohito są zawsze zgodne ze światowymi trendami mody. Jak podkreślają przedstawiciele marki, ubrania Mohito mają zdobić, uatrakcyjniać i podkreślać kobiecość. Nadają się zarówno jako ubiór do pracy (ale w niekonwencjonalnym stylu), jak i na wieczorne wyjście na spotkanie do lokalu. Salon Mohito w Galerii Słupsk będzie drugim sklepem tej marki w Słupsku. Pierwszy działa w Centrum Handlowym Jantar.

Natomiast na przełomie kwietnia i maja w Galerii Słupsk pojawi się sklep House. Ten salon zajmie powierzchnię 309 mkw. na poziomie +1 Galerii.
House to odzieżowa marka skierowana przede wszystkim do młodych osób, dla których źródłem inspiracji jest muzyka. Oferta marki podzielona została na cztery linie - dwie damskie (Starlet, Streetwise) i dwie męskie (Clubbing Boy, Urban College

Obecnie pod marką House działa 180 salonów krajowych i 110 w krajach europejskich. W Słupsku działają już dwa sklepy House - jeden w CH Jantar, drugi w Galerii Handlowej Podkowa.

Grupa LPP
LPP S.A. jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Od 2001 roku jest notowana na warszawskiej giełdzie. Spółka jest właścicielem sześciu marek odzieżowych. Poza House i Mohito są to Cropp, Promostars, Reserved i Sinsay. Główna siedziba LPP mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również zaplecze projektowe dla marek Reserved i Cropp. Działy projektowe House i Mohito znajdują się w oddziale w Krakowie.

Więcej na temat: House, mohito, Galeria Słupsk, handel

Komentarze (11)

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.