A A AAktualnościkomentarze (4)

Wpłatomaty Euronetu dla wszystkich klientów

Udostępnienie wpłatomatów klientom wszystkich banków zbiega się w czasie z innymi zmianami w Euronecie.

Fot.: sxc.hu

Udostępnienie wpłatomatów klientom wszystkich banków zbiega się w czasie z innymi zmianami w Euronecie.

Z usługi wpłatomatów sieci Euronet może już korzystać każdy - bez względu na to, w jakim banku posiada rachunek. Do tej pory usługa ta była dostępna tylko dla klientów pięciu banków, które miały podpisane umowy z Euronetem.


Dotychczas usługa wpłaty gotówki za pomocą maszyn sieci Euronet dostępna była jedynie dla klientów Alior Banku, Citi Handlowego, mBanku, MultiBanku i Banku Pocztowego. Od teraz także klienci posiadający konta w innych bankach mogą szybko i bezpiecznie wpłacić gotówkę na rachunek za pomocą wpłatomatów Euronetu.


- Udostępnienie wpłatomatów Euronet klientom wszystkich banków jest usługą unikatową na skalę europejską. Warunki wpłaty pieniędzy dla klientów naszych partnerskich banków nadal pozostają preferencyjne, zaś oferta dla klientów pozostałych banków jest atrakcyjna w porównaniu z innymi kanałami wpłat - tłumaczy w komunikacie Marek Szafirski, dyrektor zarządzający w Euronet Polska.


Pozostali klienci, przy pierwszym użyciu wpłatomatu w sieci Euronet zostaną poproszeni o jednorazową rejestrację swojego numeru konta (koszt rejestracji to złotówka), na które ma zostać dokonany przelew. Prowizja od transakcji wynosi w tym przypadku 0,4% od wpłacanej kwoty lub 0,4% plus 5 zł przy wyborze transakcji ekspresowej.


Udostępnienie wpłatomatów klientom wszystkich banków zbiega się w czasie z innymi zmianami w Euronecie. Modyfikacji ulega szata graficzna maszyn. Przedstawiciele firmy zapowiadają także dalszą zmianę funkcjonalności wpłatomatów.

- Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem naszych usług. Na bieżąco prowadzimy rozmowy z kolejnymi bankami. Chcielibyśmy, aby korzystanie z usług za pośrednictwem wpłatomatów naszej sieci było dla wszystkich klientów coraz bardziej dopasowane do ich potrzeb - deklaruje Wojciech Sokół, dyrektor sprzedaży w Euronet Polska.
 

Więcej na temat: gotówka, pieniądze, wpłatomat

Komentarze (4)

 • ~Edyta 2013-01-18, 20:13

  Tylko dlaczego po wpłacie w wpłatomacie pieniądze nie są tego samego dnia na koncie, tylko trwa to nie wiadomo ile. 

 • ~wowka 2013-01-31, 22:59
  pokaż komentarz
 • ~wowka 2013-01-31, 23:00

  Wpłacałem dzisiaj do wpłatomatu Euronetu 300 zł i o zgrozo po włożeniu banknotów maszyna zablokowała się cisza żadej reakcji, dobrze że wypluła kartę.Dzisiejszy termin wpłaty diabli wzięli.  Reklamacja telefoniczna w Euronecie i czas na weryfikacje 15 dni - masakra, a tyle razy było ok.

 • ~ff69 2013-07-05, 18:07
  pokaż komentarz
By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.