A A AZ regionukomentarze (0)

Wyprzedaże w Słupsku. Sprzęt sportowy taniej na lato

W salonie ExiSport w CH Jantar w Słuspku klient kupujący dwa artykuły zapłaci za ten drugi tylko złotówkę.

Fot.: Kamil Nagórek

W salonie ExiSport w CH Jantar w Słuspku klient kupujący dwa artykuły zapłaci za ten drugi tylko złotówkę.

Niektóre sklepy sportowe w Słupsku wprowadziły atrakcyjne promocje i rabaty. Sprzęt i akcesoria sportowe można kupić taniej m.in. w salonach ExiSport i Martes Sport w CH Jantar.

- Osoba kupująca w naszym sklepie dwa artykuły zapłaci za ten drugi jedynie złotówkę. Ponadto klient, który wyda w naszym sklepie 200 złotych może zakupić buty z 4000 modeli, m.in. marek Adidas, Nike, czy trekkingowe za jedyne 9,99 złotych. Jest to prawdziwa okazja - podkreśla obsługa salonu ExiSport.

Przykłady. Jeśli ktoś zdecyduje się na rower marki Scott za 1800 zł może do niego dokupić za złotówkę kask rowerowy tej samej marki. Normalnie ten kask kosztuje 189,99 zł. Albo - przy zakupie łyżworolek za 400 złotych za złotówkę możemy otrzymać hulajnogę lub ochraniacze.

Sprawdziliśmy także ceny innych artykułów. Atrakcyjną propozycją są np. materace dmuchane za 4 i 8 złotych, dmuchane kółka do kąpieli dla dzieci za 4 złote, dziecięca dmuchana ryba do kąpieli za 23,99 złotych (była po 54,99 złotych) czy dmuchany basenik dla bobasów o średnicy 64 cm za 14 złotych (pierwotnie 25 złotych).
Natomiast za duży, pompowany materac o długości 2 m i szerokości 75 cm zapłacimy natomiast 40 złotych (pierwotnie 80 złotych).
Z kolei za zestaw do tenisa (2 rakietki i 2 piłeczki) wydamy 189,99 złotych (poprzednio 249,99 złotych). Rodzinny zestaw do badmintona (4 rakietki, 3 lotki i siatka) kosztować nas będzie 169,99 złotych (był po 254,99 złotych).

W atrakcyjnych cenach kupimy w tym sklepie także piłki do kosza firmy Nike (39,99 złotych), piłki nożne firmy Wilson (59,99 złotych) czy piłki do siatkówki firmy Adidas (69,99 złotych).

Okazją są również piłki nożne w barwach poszczególnych krajów występujących podczas Euro 2012, które można kupić za 15 złotych.
Ciekawą ofertę wyprzedażową przygotował także salon Martes Sport, który od połowy maja działa w CH Jantar w Słupsku.

Obecnie 50-procentowej przecenie podlega cały asortyment w tym sklepie. Na przykład: bieliznę termoaktywną kupimy za 10 złotych, a plecaki są już od 30 złotych. Ceny okulary do pływania zaczynają się od 15 złotych, a gogli do pływania razem z rurką do oddychania - od 45 złotych. Kijki do nordic walking możemy zakupić za kwotę 69,99 złotych wzwyż, a namiot 6-osobowy - od 800 złotych. Rowery dla dorosłych firmy Cross, Cube czy Herkules dostępne są od 300 złotych wzwyż. Z kolei za pompki do rowerów zapłacimy 39 złotych, a za kaski dla dzieci około 100 złotych.

Szukamy najlepszych ofert
Co czwartek prezentujemy najciekawsze oferty przecen, wyprzedaży i obniżek cen, które zauważyliśmy w handlu i usługach. Czekamy także na informacje od czytelników i handlowców, gdzie można zrobic tańsze zakupy: e-mail: dorota.aleksandrowicz@mediaregionalne.pl

Więcej na temat: wyprzedaż, obniżki, promocje, rabt, handel

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.