A A AAktualnościkomentarze (0)

Wyprzedaże w Słupsku. W Diverse buty i kurtki tańsze o dodatkowe 50 złotych

W salonie Diverse przeceniono o dodatkowe 50 złotych kurtki i obuwie.

W salonie Diverse przeceniono o dodatkowe 50 złotych kurtki i obuwie.

W salonie Diverse w CH Passo w Słupsku obniżono ceny wybranej odzieży. Ubrania można kupić taniej nawet o kilkadziesiąt złotych.

Diverse od lat jest jedną z wiodących firm odzieżowych w Polsce. W ofercie tej marki można znaleźć nie tylko sportowe kurtki świetnie nadające się na stok, ale także pilotki z ekoskóry, które stały się hitem ostatnich miesięcy.

W salonach marki trwa właśnie promocja wybranego asortymentu. Znaleźć można m.in. koszule męskie przecenione ze 100 na 70 złotych, koszulki polo po cenie obniżonej z 80 na 60 złotych, t-shirty tańsze średnio o 20 złotych czy spodnie jeansowe, na których również można zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Obecnie w salonie Diverse w słupskim CH Passo trwa dodatkowa promocja obejmująca kurtki oraz buty. Przy kasie od ceny znajdującej się na metce odejmowane jest dodatkowe 50 zł. Niezależnie od tego czy towar już wcześniej objęła inna przecena.

Taka sama promocja objęła buty. Przykładowo model, który kosztował 160 złotych, został przeceniony na 130 złotych, a teraz kosztuje 80 złotych. Niektóre buty można już kupić nawet za 50 złotych. Oferta dotyczy zarówno męskiej, jak i damskiej kolekcji.

Przykładowe ceny
koszula męska - było 130 zł, jest 100 zł
koszula męska - było 100 z, jest 70 zł
koszulka polo - było 80 zł, jest 60 zł
kamizelka puchowa - było 199 zł, jest 79 zł
kalosze damskie ekoskóra - było 150 zł, jest 70 zł
buty damskie - było 149 zł, jest 50 zł
buty męskie - było 160 zł, jest 80 zł
kurtka męska - było 349 zł, jest 229 zł

Więcej na temat: promocje, wyprzedaże, obniżki

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.