Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (1)Z regionu2014-08-30, 06:57
Budowa dwukilometrowej drogi do podstrefy Płaszewko SSSE. 

Dwukilometrowa, asfaltowa droga powstaje przy lesie wzdłuż słupskiej obwodnicy. W przyszłym roku umożliwi ona dojazd do tzw. podstrefy Płaszewko w Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Teren inwestycyjny Płaszewko to ponad 34 ha gruntów przeznaczonych na prowadzenie różnego rodzaju inwestycji. Swoją siedzibę będą mogły tam znaleźć firmy zajmujące się przemysłem, usługami lub składem. Tereny podstrefy Płaszewko zlokalizowane są w pobliżu obwodnicy, na obszarze stanowiącym przedłużenie gminnej strefy gospodarczej w Głobinie.
Konstrukcje nowego zakładu już stoją. Między papiernią a hutą widać już konstrukcje nowego zakładu. Firma ruszy z produkcją w przyszłym roku. Na początek zatrudni około 300 osób.
komentarze (0)Z regionu2014-08-29, 15:03
Na razie ceny paliw pozostaną bez zmian Z punktu widzenia kierowców, którzy do swoich samochodów tankowali benzynę lub olej napędowy, tegoroczne wakacje były tańsze niż przed rokiem.