Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

Łukasz Śmielak na drukarkach 3D może wydrukować dowolny element. Łukasz Śmielak ze Słupska skorzystał ze wsparcia w ramach projektu Śladami Steve’a Jobsa i otworzył firmę PROGIS3D. Zajmuje się drukowaniem przestrzennych elementów z plastiku.
komentarze (3)Z regionu2014-09-29, 20:54
Beton zamiast żwiru na ulicy w Białogardzie Białogard. Ulioca Młynarska wreszcie będzie gładka. Droga czekała na remont od lat, zaczął się kilka dni temu. Przetarg wygrała firma Pol-Dróg z Drawska. Za 300 tys. zł - tyle będzie kosztowała naprawa drogi w pierwszym etapie - zniknie żwir i ubita ziemia z terenu bezpośrednio sąsiadującego z komendą policji, a pojawi się beton i kostka brukowa.
komentarze (1)Z regionu2014-09-29, 16:42
Zmieniamy sprzedawcę prądu. Na co zwrócic uwagę? Na polskim rynku działa kilkadziesiąt firm, które sprzedają energię elektryczną. Warto zapoznać się z ich ofertami, by wybrać najtańszą. Należy jednak pamiętać, że sprzedawca i dystrybutor to nie jest ten sam podmiot.