Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (2)Z regionu2014-09-19, 16:20
Atrakcyjne działki w mieście. To tereny przy zbiorniku retencyjnym Cztery potężne, ale też nie tanie, nieruchomości wystawia na sprzedaż koszaliński ratusz. Ich lokalizacja jest jednak wyjątkowa - to tereny przy zbiorniku retencyjnym, czyli Wodnej Dolinie. Pierwsza działka o powierzchni 0,46 hektara została wyceniona na 625 tysięcy złotych. I jest to dopiero cena wywoławcza. Okazuje się więc, że każdy metr kosztuje tu aż 135 złotych.
komentarze (0)Z regionu2014-09-19, 16:05
W wypadku nowych koszy na powierzchni ziemi widoczny jest zaś tylko niewielki wlot pojemnika obudowany drewnem kompozytowym, a wewnątrz znajduje się worek na odpady. Gdy jest pełny, na miejsce przyjeżdża śmieciarka ze specjalnym dźwigiem, wyciąga worek opróżniany od spodu, odpady wysypuje na przyczepę i pusty koszt wraca na miejsce. Po pierwszych miesiącach funkcjonowania w Szczecinku systemu podziemnych koszy na śmieci można się pokusić o stwierdzenie, że się sprawdzają. Choć zdecydowanie najlepiej te największe pojemniki.33 gniazda podziemnych śmietników (po 3-4 kosze na odpady zbierane selektywnie) i 6 pojedynczych pojemników na odpady zmieszane pojawiły się w Szczecinku u progu lata. Częściowo zastąpiły mało estetyczne pojemniki na szkło, makulaturę i plastiki. I choć to wciąż nowość, to mieszkańcy powoli się już do nich przyzwyczaili.
komentarze (3)Z regionu2014-09-19, 14:10
Tankowanie: Paliwo tanieje, ale w Koszalinie jest najdroższe Średnie ceny detaliczne w kraju - według wyliczeń ekspertów z Polskiej Izby Paliw Płynnych - wynosiły wczoraj 5,19 zł za litr oleju napędowego i 5,30 zł za litr benzyny Pb95. Najtańszy ON był w województwie śląskim - 5,13 zł za litr - a najdrożej tankowaliśmy właśnie my, mieszkańcy zachodniopomorskiego.