Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2014-10-24, 17:09
Kierowcy Nord Express częstowali dziś pasażerów urodzinowymi cukierkami. Największy prywatny przewoźnik na Pomorzu Środkowym - firma Nord Express - świętuje 10. urodziny.
komentarze (2)Wydarzenia2014-10-23, 13:13
Porozumienie dotycząca uruchomienia 4-letniego technikum chemicznego parafowali m.in. Krzysztof Jałosiński, prezes Grupy Azoty ZCh Police,wiceprezes Rafał Kuźmiczonek, dyrektor ZS Agata Markowicz-Narękiewicz, starosta policki Leszek Guździoł i wicestarosta Anna Rybakiewicz. W przyszłym roku w Zespole Szkół im. Łukasiewicza w Policach uruchomiony zostanie kierunek technika technologii chemicznej. Absolwenci mogą liczyć na praktyki i pracę w Zakładach Chemicznych.
komentarze (1)Aktualności2014-10-23, 11:05
Większość z pytanych przeznaczy na znicze od 21 do 50 złotych, a na kwiaty – od 51 do 100. Przeciętny Polak na udekorowanie grobów przeznaczy średnio do 150 zł - wynika z badań Payback Opinion Poll. Za to, co piąty będzie obchodził Halloween.