Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-08-04, 15:37
Będą potężne inwestycje. Wojsko będzie współpracować z gminami Wczoraj w Kaliszu odbyło się wyjazdowe posiedzenie Sejmowej Komisji Obrony Narodowej. Obradom przewodniczył  Stefan Niesiołowski.
komentarze (1)Z regionu2015-08-03, 15:54
Wizualizacja zagospodarowania okolic stawu przy ulicy Kopernika w Szczecinku. Wkrótce rozpoczną się tutaj prace i na przyszłoroczne wakacje sterfa wypoczynku będzie gotowa  Miejscowa firma urządzi teren wokół stawu na osiedlu Kopernika w Szczecinku. 
komentarze (0)Z regionu2015-08-03, 12:54
Szef Agencji Nieruchomości Rolnych Leszek Świętochowski (drugi z prawej) wraz z pracownikami oddziału terenowego spotkali się wczoraj z rolnikami w siedzibie Solidarności w Szczecinie. Decydować ma powierzchnia, odległość gruntu od gospodarstwa, hodowla zwierzęca i ilość zakupionej wcześniej ziemi od Agencji.