Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2014-07-30, 02:29
Podczas tegorocznej letniej wyprzedaży bardzo dobrze sprzedaje się odzież letnia. W sklepie C&A w Galerii Słupsk powodzeniem cieszą się zwłaszcza topy i szorty. Wiele sklepów w Słupsku kusi klientów wyprzedażami. Część z nich sięga nawet do -70 czy -80 procent. 
komentarze (5)Z regionu2014-07-29, 19:19
Ranking Pismo samorządu terytorialnego "Wspólnota" opublikowała właśnie ranking najbogatszych miast, gmin i powiatów. Wśród najlepszych są też nasze samorządy. Pod uwagę brano dochody samorządów na głowę mieszkańca. Ranking Pismo samorządu terytorialnego "Wspólnota" opublikowała właśnie ranking najbogatszych miast, gmin i powiatów. Wśród najlepszych są też nasze samorządy. Pod uwagę brano dochody samorządów na głowę mieszkańca.Ranking przygotował prof. Paweł Swianiewicz, doradca prezydenta ds. samorządów.
komentarze (0)Z regionu2014-07-29, 16:45
Rolnictwo: Żniwa mocno przyspieszone  Żniwa w pełni. Piękna słoneczna pogoda sprzyja nie tylko wczasowiczom i ludziom wypoczywającym nad morzem, ale także rolnikom, którzy właśnie zbierają plony.