Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2015-05-04, 11:31
Nie daj się nabrać telefonicznym oszustom Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów ostrzega przed osobami podszywającymi się pod pracowników UOKiK i dzwoniącymi do konsumentów, na przykład w celu wypełnienia ankiety dotyczącej dobrowolnego ubezpieczenia emerytalnego (tzw. III filar).
komentarze (0)Z regionu2015-05-04, 09:58
Młodzież poznała w Gino Rossi proces produkcyjny obuwia. Firma Gino Rossi zorganizowała dzień otwarty dla słupskich gimnazjalistów. To część projektu edukacyjnego.
komentarze (0)Z regionu2015-05-03, 16:49
Co ma wspólnego Hala Kupiecka (w dawnym Nomi) z Kartą Dużej Rodziny? W akcję włączyły się działające tutaj firmy W Koszalinie od roku funkcjonuje Karta Dużej Rodziny. Teraz w grupie firm oferujących rabaty jest 26 nowych. Kto dołączył?