Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-03-27, 02:57
Tak miał wyglądać żurawik po adaptacji na Centrum Żeglarstwa. Ustka zwróci 750 tys. złotych dotacji, bo rezygnuje z remontu żurawika. Powód? Nie wiadomo, kto jest właścicielem zabytkowego obiektu. Ustecki ratusz planował, że w żurawiku - portowym obiekcie z 1936 roku - miało powstać Centrum Żeglarstwa - inwestycja o wartości ponad miliona złotych. Miasto miało otrzymała na nią dotację w wysokości 750 tys. zł od Słowińskiej Grupy Rybackiej.
Pierwszego dnia targów odbędzie się siódma edycja Międzynarodowej Giełdy Kooperacyjnej, organizowanej przez Ośrodek Enterprise Europe Network. Nowości rynkowe, bezpłatne porady, bogata oferta produktów i usług budowlanych: to wszystko czekać będzie na odwiedzających 24. Targi Budowlane BUD-GRYF oraz 19. Targi Energia, od 27 do 29 marca w halach MTS przy. Ul. Struga.
12 grudnia 2013 r. na dworzec Szczecin Główny wjechały pierwsze 3 Impulsy. A 25 marca,  marszałek województwa odprawił w premierową podróż do Stargardu Szczecińskiego Impulsa nr 13. Na dworzec Szczecin Główny wjechał ostatni z 13 Impulsów zakupionych dla naszego województwa.