Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-05-27, 09:14
Pizzeria San Marco jedyne takie miejsce w Słupsku, gdzie można zamówić pizzę na metry. Pizzeria San Marco to nowy lokal na gastronomicznej mapie Słupska. Nowością w tym lokalu jest pizza sprzedawana na metry.
W powstającym właśnie kompleksie Baltic Park Molo zatrudnienie znajdzie od 250 do 300 osób. Trwają prace wykończeniowe w obu budynkach apartmentowców - informuje Michał Jelonek, dyrektor projektu w Zdrojowa Invest. Częścią Baltic Park Molo będzie też budowany hotel i aquapark.
komentarze (0)Aktualności2015-05-26, 17:49
Fakty i mity o CV. Zobacz opinie rekruterów CV maksymalnie na jedną stronę czy kreatywna oprawa graficzna życiorysu to jedne z najczęstszych mitów na temat CV.