Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (6)Z regionu2014-11-21, 08:11
Przychodnia i parking: lifting za milion w Koszalinie Ruszył remont parkingu i przychodni przy al. Monte Cassino w Koszalinie. Po jej zakończeniu na stare miejsce będzie mogła wrócić przychodnia rehabilitacyjna. Mieszkańcy Koszalina zapewne doskonale pamiętają zamieszanie wokół pomysłu likwidacji i przeniesienia przychodzi rehabilitacyjnej z budynku przy al. Monte Cassino do szpitala. Przed wakacjami rozpętała się burza wokół tej sprawy, gdy okazało się, że szpital nie może dalej prowadzić przychodni w dotychczasowym miejscu – obiekt wymagał gruntownego remontu.
komentarze (4)Z regionu2014-11-21, 01:43
Piotr Sazon, ekspert z PFP, rozmawiał z czytelnikami "Głosu Pomorza". Z okazji Międzynarodowego Dnia Przedsiębiorczości na pytania czytelników "Głosu Pomorza" i portalu gp24 w naszej redakcji odpowiadał Piotr Sazon ze słupskiego oddziału Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. - Jestem studentką pedagogiki. Za rok skończę studia i planuję otworzyć własną działalność. Na jakie wsparcie finansowe mogę liczyć?
komentarze (0)Wydarzenia2014-11-20, 13:38
Od poniedziałku klienci PKO BP obsługiwani są w nowej siedzibie banku przy al. Niepodległości w Szczecinie.
Bank przeniósł się z pałacu przy al. Niepodległości do nowego biurowca, kilkaset metrów dalej.