Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2015-09-01, 23:29
Beata Staniszewska ze sklepu Grey Wolf przy sukienkach, które można teraz kupić dużo taniej niż na początku lata To już ostatnie dni letnich wyprzedaży. Z zakupami w atrakcyjnych cenach lepiej się pospieszyć.  
komentarze (0)Z regionu2015-09-01, 23:27
Beata Staniszewska ze sklepu Grey Wolf przy sukienkach, które można teraz kupić dużo taniej niż na początku lata  To już ostatnie dni letnich wyprzedaży. Z zakupami w atrakcyjnych cenach lepiej się pospieszyć.  
Aktualności2015-08-31, 21:14
Najmniejszy na świecie, niewykrywalny dron to norweski produkt. 550 wystawców z 30 krajów świata, między innymi  Arabii Saudyjskiej, Australii, Omanu, Malezji, Stanów Zjednoczonych i tych bliższych nam państw, jak Niemcy, Wielka Brytania czy Francja prezentuje się na rozpoczętym we wtorek 1 września w Kielcach XXIII Międzynarodowym Salonie Przemysłu Zbrojeniowego.Targi potrwają do piątku. Na otwarcie przyjechało wiele gwiazd polityki z ministrami - spraw zagranicznych Grzegorzem Schetyną i obrony narodowej - Tomaszem Siemoniakiem.