Galeriekomentarze (0)

Nowa marina w Dziwnowie

Dziwnów może się już pochwalić całoroczną mariną. Powstała przy porcie rybackim. Może tu cumować jednocześnie 60 jednostek.

Nowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w DziwnowieNowa marina w Dziwnowie

Komentarze

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Aktualności2014-11-25, 15:39
Od stycznia nowe zasady rozliczania aut służbowych do celów prywatnych Od 1 stycznia 2015 r. zmieni się obecny system rozliczania podatku dochodowego z tytułu użytkowania przez pracowników samochodów służbowych do celów prywatnych. 
komentarze (0)Z regionu2014-11-25, 02:10
W placówkach pocztowych można sprawdzić swoje zadłużenie Mieszkańcy województwa pomorskiego, w tym Słupska i Lęborka, mogą sprawdzić swoją sytuację kredytową w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego.
komentarze (1)Aktualności2014-11-24, 19:55
Pieniądze zaoszczędzone na opłatach dzierżawy spółki będą mogły zainwestować w rozwój. Samorządowe Kolegium Odwoławcza w Szczecinie orzekło, że opłaty za dzierżawę od 1 stycznie będą wynosić 0,3 proc.