wideo2011-12-01, 11:28komentarze (6)

Oceanarium w Kołobrzegu

Zobacz wideo

Więcej na temat: kołobrzeg, atrakcja, ryby

Komentarze (6)

 • ~DarekD. 2012-06-28, 09:55

  Oceanarium szumnie nazwane to jakaś wielka ściema. Kilka akwariów na krzyż i prawie nic do oglądania. Więcej można zobaczyć na stoisku rybnym w Tesco... Bilety po 20 zł za 5 minut oglądania kilku ryb i 40 cm rekinka... Chyba inni mieli takie same odczucia jak widziałem po minach....

 • ~OKRADZIONY 2012-07-19, 10:48

  NIE POLECAM OCEANARIUM, BARDZO DROGI WSTĘP A JEST MALUTKIE, PARĘ NIEDUŻO WIĘKSZYCH OD DOMOWYCH AKWARIÓW W DWÓCH NIEWIELKICH POMIESZCZENIACH. JEDEN REKIN NIEWIELE WIĘKSZY OD SZCZUPAKA. ZA MNIEJSZĄ KASĘ MOŻNA POOGLĄDAĆ CAŁE ZOO A WIĘKSZOSCI ZOO MAJĄ RYBY DO OGLADANIA.

 • ~rodzinka 2+2 2012-08-04, 22:25

  Nie polecam wizyty w tym oceanarium, rowniez uwazam,ze o wiele wiecej mozna zobaczyc chocby np w sklepie zoologicznym... faktycznie przejscie oceanarium zajmuje chwile moment - doslownie! a ceny sa mocno wygorowane jak na to co oferuja... szkoda kasy lep0iej wybrac sie z dziecmi np do muzeum oreza polskiego jest o wiele wiecej frajdy dla dzieci a i historii pry tzm mozna "skubnac''.

 • ~rodzinka 2+1 2013-02-02, 14:52

  Cóż, szkoda że nie znaleźliśmy tych opinii wcześniej... a tak jesteśmy lżejsi o 50pln a za wiele nie zobaczyliśmy.

  Owszem, jest kilka akwariów, ale ryby wymieszane - raczej nie do końca dopasowane do biotopów, np szczupaki siedzą w akwarium z wapiennymi płytami...

  W dwóch akwariach niestety pływały zdechłe ryby, więc albo nikt z obsługi nie zagląda, albo oszczędzają na karmieniu ;)

  Przy akwariach wielogatunkowych nie ma opisów wszystkich umieszczonych w nich ryb - możemy się dowiedzieć o 1-2 gatunkach, a pozostałe 2-3 to już słodka tajemnica obsługi :)

  Przyznaję, że lepsze są ekspozycje w niektórych ogrodach zoologicznych. Tutaj, te dwa poziomy, jak i "największa liczba (a właściwie ilość wg ulotki) gatunków to taki "chłyt matetindowy" i takie wrażenie - łapania i nabierania klientów - niestety nam pozostanie. 

 • ~Asia 2013-07-11, 00:02

  Nie polecam, obiekt nie jest żadnym oceanarium tylko zwykłą wystawą kliku rodzajów ryb egzotycznych, paru jaszczurek, paru węży i jednego malutkiego rekinka. Ponadto nie powinno się pobierać opłat za dzieci, które samodzielnie nie mogły obejrzeć tych kilku eksponatów (powtarzających się we wszystkich akwariach), ze względu na trzeba to, że szyby były bardzo wysoko i aby maluch 2-4 letni mógł coś w tych ciemnościach zobaczyć musiał być na rękach rodzica. Najgorzej wydane 70zł!!! W Ustroniu są te same rybki, dzieci do lat 3 za darmo, Dorośli 12zł a do tego pamiątkowa pocztówka lub balonik.

Przesyłając ten wpis akceptujesz politykę prywatności Mollom.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2014-04-24, 10:41
Alina Bacic-Saliszewska, doradca zawodowy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Słupsku. – Jakie oczekiwania w stosunku do rynku pracy mają młodzi ludzie? – Często bardzo wygórowane. Wydaje im się, że po studiach będą zarabiać minimum trzy tysiące miesięcz-nie, a nierzadko te oczekiwania są większe. Dziesięć złotych za godzinę to nie jest stawka dla nich. Jakiś czas temu przyszedł do mnie uczeń, który uważał, że po liceum można znaleźć pracę z pensją w wysokości siedmiu tysięcy złotych. – Mówi pani o gimnazjalistach czy uczniach szkół średnich?
komentarze (0)Z regionu2014-04-23, 19:22
Inspektorzy Małgorzata Budniak z I US i Rafał Buńkiewicz z III US w Szczecinie podczas redakcyjnego dyżuru odpowiadają na pytania podatników.
REDAKCYJNY DYŻUR Inspektorzy pierwszego i trzeciego Urzędu Skarbowego w Szczecinie podpowiadają Czytelnikom jak wypełniać zeznania, z jakich ulg mogą skorzystać, i jakie muszą warunki spełniać.
komentarze (0)Z regionu2014-04-23, 19:18
W czerwcuzakończy się również budowa samego węzła Szczecin Dąbie (Tczewska). Połączy autostradę A6 ze Szczecinem Dąbiem i Wielgowem oraz terenami inwestycyjnymi Trzebusz-Dunikowo. Samochody kierujące się w stronę Szczecina jadą już po nowej nawierzchni przebudowanej jezdni autostrady A6.