wideokomentarze (8)

Oceanarium w Kołobrzegu

Zobacz wideo

Więcej na temat: kołobrzeg, atrakcja, ryby

Komentarze (8)

 • ~DarekD. 2012-06-28, 09:55

  Oceanarium szumnie nazwane to jakaś wielka ściema. Kilka akwariów na krzyż i prawie nic do oglądania. Więcej można zobaczyć na stoisku rybnym w Tesco... Bilety po 20 zł za 5 minut oglądania kilku ryb i 40 cm rekinka... Chyba inni mieli takie same odczucia jak widziałem po minach....

 • ~OKRADZIONY 2012-07-19, 10:48

  NIE POLECAM OCEANARIUM, BARDZO DROGI WSTĘP A JEST MALUTKIE, PARĘ NIEDUŻO WIĘKSZYCH OD DOMOWYCH AKWARIÓW W DWÓCH NIEWIELKICH POMIESZCZENIACH. JEDEN REKIN NIEWIELE WIĘKSZY OD SZCZUPAKA. ZA MNIEJSZĄ KASĘ MOŻNA POOGLĄDAĆ CAŁE ZOO A WIĘKSZOSCI ZOO MAJĄ RYBY DO OGLADANIA.

 • ~rodzinka 2+2 2012-08-04, 22:25

  Nie polecam wizyty w tym oceanarium, rowniez uwazam,ze o wiele wiecej mozna zobaczyc chocby np w sklepie zoologicznym... faktycznie przejscie oceanarium zajmuje chwile moment - doslownie! a ceny sa mocno wygorowane jak na to co oferuja... szkoda kasy lep0iej wybrac sie z dziecmi np do muzeum oreza polskiego jest o wiele wiecej frajdy dla dzieci a i historii pry tzm mozna "skubnac''.

 • ~rodzinka 2+1 2013-02-02, 14:52

  Cóż, szkoda że nie znaleźliśmy tych opinii wcześniej... a tak jesteśmy lżejsi o 50pln a za wiele nie zobaczyliśmy.

  Owszem, jest kilka akwariów, ale ryby wymieszane - raczej nie do końca dopasowane do biotopów, np szczupaki siedzą w akwarium z wapiennymi płytami...

  W dwóch akwariach niestety pływały zdechłe ryby, więc albo nikt z obsługi nie zagląda, albo oszczędzają na karmieniu ;)

  Przy akwariach wielogatunkowych nie ma opisów wszystkich umieszczonych w nich ryb - możemy się dowiedzieć o 1-2 gatunkach, a pozostałe 2-3 to już słodka tajemnica obsługi :)

  Przyznaję, że lepsze są ekspozycje w niektórych ogrodach zoologicznych. Tutaj, te dwa poziomy, jak i "największa liczba (a właściwie ilość wg ulotki) gatunków to taki "chłyt matetindowy" i takie wrażenie - łapania i nabierania klientów - niestety nam pozostanie. 

 • ~Asia 2013-07-11, 00:02

  Nie polecam, obiekt nie jest żadnym oceanarium tylko zwykłą wystawą kliku rodzajów ryb egzotycznych, paru jaszczurek, paru węży i jednego malutkiego rekinka. Ponadto nie powinno się pobierać opłat za dzieci, które samodzielnie nie mogły obejrzeć tych kilku eksponatów (powtarzających się we wszystkich akwariach), ze względu na trzeba to, że szyby były bardzo wysoko i aby maluch 2-4 letni mógł coś w tych ciemnościach zobaczyć musiał być na rękach rodzica. Najgorzej wydane 70zł!!! W Ustroniu są te same rybki, dzieci do lat 3 za darmo, Dorośli 12zł a do tego pamiątkowa pocztówka lub balonik.

By submitting this form, you accept the Mollom privacy policy.

Najnowsze artykuły

komentarze (0)Z regionu2014-11-22, 11:17
Podczas Edukacyjnych Targów Pracy w Słupsku Zespół Szkół Policealnych kusił darmowymi masażami.

Targi pracy w Słupsku. Zainteresowanie niewielkie

W Słupskim Ośrodku Kultury odbyły się Edukacyjne Targi Pracy. Można było zapoznać się z ofertą szkół i instytucji, które pomagają bezrobotnym odnaleźć się na rynku pracy. Niestety, zainteresowanie było niewielkie. 
komentarze (8)Z regionu2014-11-21, 08:11
Przychodnia i parking: lifting za milion w Koszalinie

Przychodnia i parking: lifting za milion w Koszalinie

Ruszył remont parkingu i przychodni przy al. Monte Cassino w Koszalinie. Po jej zakończeniu na stare miejsce będzie mogła wrócić przychodnia rehabilitacyjna. Mieszkańcy Koszalina zapewne doskonale pamiętają zamieszanie wokół pomysłu likwidacji i przeniesienia przychodzi rehabilitacyjnej z budynku przy al. Monte Cassino do szpitala. Przed wakacjami rozpętała się burza wokół tej sprawy, gdy okazało się, że szpital nie może dalej prowadzić przychodni w dotychczasowym miejscu – obiekt wymagał gruntownego remontu.
komentarze (4)Z regionu2014-11-21, 01:43
Piotr Sazon, ekspert z PFP, rozmawiał z czytelnikami "Głosu Pomorza".

Skąd wziąć pieniądze na biznes? Dyżur w redakcji Głosu Pomorza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Przedsiębiorczości na pytania czytelników "Głosu Pomorza" i portalu gp24 w naszej redakcji odpowiadał Piotr Sazon ze słupskiego oddziału Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. - Jestem studentką pedagogiki. Za rok skończę studia i planuję otworzyć własną działalność. Na jakie wsparcie finansowe mogę liczyć?